Honeywell CN80 - Android z klawiaturą!
13
mar.

Wiele przedsiębiorstw, jest w trakcie przenoszenia swoich aplikacji do środowiska Android. Wynika to z faktu, iż Microsoft od 2020r. przestanie rozwijać oraz wspierać platformy Embedded Handheld. Większość producentów urządzeń z branży AutoID pokazało już swoje modele, które powoli zaczynają wchodzić na Nasz rynek. Urządzenia tę, mają jedną wspólną cechę, chociaż może lepiej byłoby napisać, nie mają - Nie mają fizycznej klawiatury! Z informacji od klientów wynika, że nie wszystkim się taki pomysł spodobał...

Firma Honeywell, postawiła zagospodarować tę lukę i zaprezentowała model CN80. Model ten został wyposażony z dwa rodzaje klawiatry, Numeryczną oraz QWERTY, dotykowy ekran 4,2 cala oraz system Android 7.1 ze wsparciem dla czterech kolejnych wersji. 

cn80_1cn80_2cn80_3cn80_4

CN80 to poteżnę urządzenie. I nie chodzi tutaj o wielkość ale o specyfikację,

  • Imager 1D/2D bliskiego i dalekiego zasięgu
  • Procesor 2.2 GHz Snapdragon 660 Octa Core
  • 4GB RAM
  • Akumulator 5800 mAh
  • IP67
  • Odporność na upadek z 2.4m!

Połączenie specyfikacji z fizyczną klawiaturą, dotykowym ekranem oraz systemem Android daje nam urządzenie, które sprosta wymaganiom każdej firmy w każdych warunkach. 

Honeywell CN80 dostępny będzie w trzecim kwartale 2018r. a już niebawem, na naszym blogu, dokładnie przetesujemy to urządzenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź dojazd z

do Poświęcka 1a, 51-128 Wrocław